Polska – UK Anglia, Walia, Szkocja

Paczki i przesyłki kurierskie Polska-Anglia

 

Paczki standardowe *

Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg * Do 40kg *
UK Polska GBP  37 39
Polska UK GBP  37 39
         dostawa 3-5 dni roboczych od nadania **

 

Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów

Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Wielu Polaków przebywających na emigracji na Wyspach Brytyjskich ma swoich bliskich w kraju. Tak częste, jak by sobie życzono kontakty osobiste pomiędzy członkami rodziny czy przyjaciółmi mieszkającymi w odległych od siebie częściach Europy nie są możliwe, dlatego odbywają się za pośrednictwem telefonów, e-maili, łączności wideo. Kiedy jednak chcemy przekazać coś więcej niż słowa, decydujemy się na wysyłkę paczki. Polska-Anglia to trasa, na której przesyłki są wożone za naszym pośrednictwem niemal każdego dnia. Wozimy paczki i dokumenty wysyłane przez firmy oraz przesyłki do osób prywatnych. Zdarza się, że kiedy dotrą one na miejsce przekazanie jej odbiorcy to nie ostatnia rzecz, którą ma do zrobienia nasz kurier. Anglia-Polska to jak się okazuje równie popularny kierunek, w którym wędrują odbierane przez nas przesyłki.

Przesyłki kurierskie i paczki na trasie Polska-Anglia docierają do celu szybciej niż myślisz!

Przesyłki kurierskie Polska-Anglia wozimy do wielu regionów Wielkiej Brytanii, w tym do Anglii i Walii. Zgłoszoną przez Państwa przesyłkę odbiera osobiście spod wskazanego w formularzu zgłoszeniowym adresu wysłany przez nas kurier. Polska-Anglia jest trasą, na której kierowcy kursują przynajmniej kilka razy w tygodniu, dlatego Państwa przesyłka dotrze na miejsce – dokładnie tam, gdzie wskażecie – już nawet w 3, a maksymalnie w 5 dni roboczych.

Wysyłka paczki za granicę to często duży wydatek i stres zarówno dla wysyłającego, jak i odbiorcy. Korzystając z usług dostawcy pocztowego często możemy się przekonać, że nasze paczki giną, wracają do nadawcy lub pojawiają się u odbiorcy w dość opłakanym stanie. W wielu sytuacjach chcemy jednak przekazać rozmaite przedmioty wysyłając chociażby paczki do Anglii. Warto zdecydować się wówczas na usługi zaufanej firmy kurierskiej. Zyskujemy wówczas gwarancję jakości obsługi oraz korzystnej ceny.

Jaką drogę przebywa w takim razie nasza paczka? Polska – Anglia to częsta trasa wysyłki. Wiele osób wyjeżdża bowiem do pracy, podczas gdy ich bliscy nadal mieszkają w Polsce. Dlatego jednym z najpopularniejszych sposobów wysyłki prezentów jest paczka do Anglii. W ten sposób możemy przekazać zarówno ważne przedmioty i dokumenty, jak i zabawki oraz słodycze. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest kurier – Anglia posiada dobrze rozwiniętą sieć dostaw.

Jeśli nie chcemy kłopotać się nadawaniem i odbiorem przesyłki, pomocny jest kurier. Polska, Anglia oraz wiele innych krajów oferuje usługę door to door. Pracownik firmy kurierskiej odbierze od nas paczkę, przekaże dalej do firmy, a do drzwi odbiorcy zastuka lokalny kurier. Anglia – Polska to dość długa trasa, dlatego należy liczyć się z pewnymi opóźnieniami. Aby je zmniejszyć, powinniśmy korzystać z usług renomowanych firm. Dotyczy to również jakości usługi, zwłaszcza w przypadku cennych przedmiotów.

Dzięki kurierom mamy możliwość sprawdzenia stanu paczki w czasie dostarczania. Jakiekolwiek uszkodzenia czy nieprawidłowości należy zgłaszać na bieżąco. Unikniemy w ten sposób sytuacji, w której cenny przedmiot został uszkodzony w transporcie z powodu winy przewoźnika, a my nie odzyskamy odszkodowania. Jeśli chodzi o cenę wysłania paczki, Anglia jest niestety droższa niż miasta na terenie Polski. Jednak najlepsze firmy kurierskie doceniają swoich klientów oraz uwzględniają ich potrzeby. Dzięki temu nawet wysyłka paczki za granicę nie musi być droga.

Przesyłki Polska-Anglia dostarczane przez firmę MaxKurier to oferta, która należy do najbardziej atrakcyjnych  i przejrzystych na rynku. Oferujemy tanie przesyłki do Anglii i wielu innych regionów Zjednoczonego Królestwa. Nasze ceny nie zawierają ukrytych kosztów i łatwo je wyliczyć na podstawie zamieszczonego na stronie www wzoru.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach - określonych na stronie "Jak Pakować" 

**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Przy nadaniu paczek z Polski i Irlandii zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 18:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Przy nadaniu paczek z innych krajów zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 15:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Copyright 2010 - 2015 MAXKURIER.pl all rights Reserved.

ładowanie
Jesteśmy na Facebook