Cennik przesyłek kurierskich

Gdy zamierzamy nadać przesyłki zagraniczne, cennik jest jednym z pierwszych elementów, na który zwracamy uwagę. Chcemy wiedzieć, jaką kwotę będziemy musieli zapłacić za przygotowany przez nas pakunek. Zdarza się, że niektóre firmy zajmujące się transportem przesyłek ustanawiają skomplikowany dla niewprawionej osoby przelicznik miar i wag przesyłek, który nie ułatwia wyliczenia i ustalenia ostatecznej ceny. Stosujemy bardzo prosty i zrozumiały obejmujący standardowe przesyłki zagraniczne cennik. Jeśli paczka wpisuje się w parametry standardowej, cena będzie zgodna z podaną na stronie internetowej. Przesyłki większe lub cięższe również z łatwością wycenicie Państwo kontaktując się z naszym biurem telefonicznie lub mailowo.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach – określonych na stronie „Jak Pakować”.
**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Przy nadaniu paczek z Polski i Irlandii zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 17:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Przy nadaniu paczek z innych krajów zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 15:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Jeśli zależy Ci, aby przesyłka była odebrana w poniedziałek, należy zamówić kuriera do piątku do godziny 17 czasu polskiego (przesyłki eksportowe) oraz do godziny 15 czasu polskiego (przesyłki importowe). Przesyłki zamówione po tym czasie, najwcześniej mogą zostać odebrane we wtorek.