Zlokalizuj przesyłkę

Cennik przesyłek kurierskich

WYBIERZ LOKALIZACJĘ:

Austria - Polska

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  30kg - 40 kg*  
Austria Polska EUR 50  
Polska Austria EUR 50  
dostawa 2-3 dni robocze **
Inne przesyłki Waluta
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot   Ceny zawierają juz wszelkie opłaty, odbiorca nie ponosi dodatkowych kosztów. Dostawa "drzwi do drzwi" jest wliczona w cenę usługi.    

Belgia - Irlandia

    Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta   Do 30kg * Do 40kg *
Belgia  Irlandia EUR 50 65
  dostawa 3-4 dni robocze **  

Belgia - Polska

Paczki i przesyłki kurierskie do Belgii

Paczki do Belgii i z Belgii dostarczamy w ciągu 3-4 dni roboczych.   Paczki standardowe * Promocja - nowe ceny
Skąd Dokąd Waluta   Do 40kg*
Belgia Polska EUR 70 48,99
dostawa 3-4 dni robocze **  
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Jednym z europejskich krajów, w których spotkać można wielu Polaków, jest Belgia. Szacuje się, że na jej terenie mieszka i pracuje ok. 80 tys. obywateli nadwiślańskiego kraju. Odległość dzieląca stolice Polski i Belgii – Warszawę i Brukselę - wynosi ok. 1300 km.

Jeśli jesteście Państwo mieszkańcem któregoś z miast leżących na terenie Belgii i zamierzacie przekazać kontrahentom, rodzinie lub przyjaciołom przesyłkę lub chcecie wysłać z Polski do swoich bliskich mieszkających w tym kraju paczkę, skorzystajcie z usługi wykwalifikowanej firmy gwarantującej rozsądne cenowo, terminowe i bezpieczne usługi kurierskie. MaxKurier dostarcza zarówno paczki do Belgii, jak również odbiera je z terytorium naszego kraju, by dowieźć je do Polski.

Czechy - Irlandia

Skąd Dokąd Waluta  30 kg do 40 kg
Czechy Irlandia EUR 50 65

Dania - Irlandia

Skąd Dokąd Waluta  30 kg do 40 kg
Dania Irlandia EUR 50 65

Dania - Polska

Skąd Dokąd Waluta 30kg * Do 40kg*
Dania Polska EUR 39 75
dostawa 3-4 dni roboczych **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Rower EUR 39
Komputer/ Laptop EUR  35
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Francja - Polska

Skąd Dokąd Waluta 30kg * Do 40kg*
Francja Polska EUR 55 70
 Polska Francja  EUR  55  70
dostawa 3-4 dni roboczych **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Holandia - Irlandia

Skąd Dokąd Waluta 30 kg do 40 kg
Holandia Irlandia EUR 49 64

Holandia - Polska

Przesyłki kurierskie i paczki do Holandii

Paczki standardowe * Promocja - nowe ceny
Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg * Do 40kg *
Polska Holandia EUR   60 45  65 48,99
Holandia Polska EUR   60 45  65 48,99
dostawa 2-4 dni robocze **
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Amsterdam i Warszawa - stolice Holandii i Polski - są oddalone od siebie o około 1300 km. Według danych z różnych źródeł, w tym Holenderskiego Urzędu Statystycznego (CBS), naszych rodaków na terenie kraju tulipanów może być nawet ponad 180 tys.

Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, Nowy Jork... Paczki wędrują po całym świecie. Coraz więcej osób decyduje się na podjęcie stałej pracy za granicą, pozostawiając jednocześnie rodzinę w kraju. Sporadyczne wizyty i kontakt przez Internet sprawiają, że dla wielu są to naprawdę ciężkie chwile. Możemy osłodzić je poprzez wysyłkę paczki z prezentem, ubraniami czy pozostawionymi drobiazgami. W jaki sposób nadać taką przesyłkę? To naprawdę bardzo proste! W krajach członkowskich Unii Europejskiej paczki nie muszą przechodzić przez urząd celny, dlatego cała procedura jest ułatwiona. Jeśli chodzi o paczki do Holandii, ceny będą różniły się w zależności od ciężaru paczki. Zaczynają się od 20 euro. Dlatego jest to rozwiązanie o wiele wygodniejsze niż przekazywanie przedmiotów osobom jadącym do Holandii czy korzystanie z tradycyjnych usług pocztowych.

Paczkę należy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć znajdujące się w środku przedmioty. Przed nadaniem warto zapoznać się z dokładnymi wytycznymi odnośnie wagi i gabarytów. Przepisy unijne regulują także zawartość paczek – nie należy wysyłać broni, niebezpiecznych substancji, problemem może być także wysyłka leków czy niezwykle cennych dzieł sztuki. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z pracownikiem firmy kurierskiej. Po nadaniu przesyłką zajmie się sprawdzony i odpowiedzialny kurier. Do Holandii może dojechać w przeciągu 2 – 4 dni! To naprawdę niezłe tempo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że pomiędzy Polską a Holandią mamy odległość ok. 1300 km.

Po drodze paczkę może spotkać wiele przygód, ale skorzystanie z usług sprawdzonej firmy kurierskiej to gwarancja, że dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Jeśli chcemy przy okazji zadbać o wygodę odbiorcy naszej przesyłki, warto zdecydować się na usługę door-to-door. Nazwę możemy traktować dosłownie – po prostu paczka zostanie dostarczona do naszych bliskich lub znajomych pod same drzwi mieszkania, niezależnie od tego, czy mieszkają na drugim, czy dziesiątym piętrze. To bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie w przypadku cięższych lub większych przesyłek.

Firma MaxKurier dostarcza zarówno paczki do Holandii, jak również odbiera je z terytorium tego kraju, by przywieźć je do Polski. Jeśli jesteście Państwo mieszkańcem któregoś z miast leżących na terenie Holandii i zamierzacie przekazać rodzinie lub przyjaciołom przesyłkę lub chcecie wysłać z Polski do firmy, z którą współpracujecie lub do swoich bliskich mieszkających w tym kraju  paczkę, skorzystajcie z usługi, jaką wykonuje sprawdzony kurier do Holandii. Kurier dostarczy przygotowane przez Was pakunki w trybie „drzwi do drzwi” w ciągu 2-4 dni roboczych.

Irlandia - Czechy

Skąd Dokąd Waluta 30 kg do 40 kg
Irlandia Czechy EUR 50 65
   

Irlandia - Holandia

Skąd Dokąd Waluta 30 kg do 40 kg
Irlandia Holandia EUR 49 64

Irlandia - Polska

Paczki i przesyłki z Irlandii do Polski

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta   do 5 kg   do 15 kg do 30kg * Do 40kg *
Polska Irlandia EUR  27    29  39 45
Irlandia Polska EUR  27    29  39 45
dostawa 4-6 dni roboczych **  
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Rower EUR 39
Komputer stacjonarny PC EUR 35
 Laptop  EUR 29
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Polska społeczność w Irlandii jest największą mniejszością narodową w tym kraju. Szacuje się, że na tej podzielonej nieproporcjonalnie pomiędzy „dwie Irlandie” wyspie przebywa ok. 180-200 tysięcy naszych rodaków. Paczki z Irlandii do Polski oraz przesyłki Polska-Irlandia firma MaxKurier wozi klika razy w tygodniu w różne lokalizacje na terenie całego kraju świętego Patryka, oddalonego od Polski o ok. 2300 km (odległość Warszawa-Dublin).

Okres przedświąteczny to czas wzmożonego ruchu na pocztach oraz w firmach kurierskich. Nie zawsze możemy odwiedzić swoich bliskich i wręczyć im okolicznościowe prezenty, dlatego decydujemy się na ich wysyłkę. Ubrania, zabawki, słodycze: dokąd wysyłamy najczęściej takie paczki? Irlandia jest pod tym względem w czołówce – bardzo wiele polskich rodzin posiada bliskich lub przyjaciół właśnie w tym kraju.

Zanim oddamy nasze przesyłki kurierowi warto zastanowić się, w jaki sposób zapakować paczkę. Musi być ona zapakowana starannie i szczelnie, a zarazem bezpiecznie oraz zgodnie z wymogami danej firmy. Ale samo opakowanie to nie wszystko – liczy się także zawartość. Jeśli chodzi o paczki, Polska – Irlandia to trasa, na której nie możemy przesyłać wyrobów tytoniowych, alkoholi oraz narkotyków. Taki sam zakaz dotyczy również materiałów pornograficznych, żywych i martwych zwierząt oraz... słomy. Warto zapoznać się zatem ze szczegółowymi wymogami dotyczącymi przesyłanych przedmiotów.

Czy tyczy się to również zwrotnej paczki? Irlandia – Polska to trasa, która także rządzi się swoimi prawami, dlatego przed nadaniem powinniśmy zasięgnąć szczegółowych informacji w firmie transportowej. Jeśli zatem chcemy, by naszą przesyłką zajął się kurier – Irlandia, Anglia i wiele innych krajów jest obsługiwanych przez duże sieci firm kurierskich. Wpisując w wyszukiwarkę frazę „kurier Polska Irlandia” znajdujemy mnóstwo wyników – skąd zatem wiedzieć, jak wybrać najlepszą firmę? Przede wszystkim porównajmy cenę oraz czas realizacji naszej dostawy. Czy paczki do Irlandii są dostarczane pod same drzwi odbiorcy? Kiedy możemy spodziewać się, że zapuka do niego kurier? Irlandia jest pod tym względem dość wysoko w rankingu dostaw – wystarczy kilka dni, by nasza paczka dotarła do punktu przeznaczenia. Paczki z Irlandii do Polski także mają do przebycia długą drogę – najpierw przez całą Zieloną Wyspę. Tam zajmuje się nimi irlandzki kurier. Irlandia – Polska to przecież trasa oddzielona morzem, dlatego nasza paczka może napotkać po drodze rozmaite przygody.

Jeśli planujecie Państwo wysyłkę firmową lub prywatną i zdecydowaliście, że powinien dostarczyć ją nasz kurier, Irlandia-Polska lub Polska-Irlandia to trasy, które ma pokonać bezpiecznie Wasza paczka – trafiliście pod najwłaściwszy adres. MaxKurier to gwarancja rozsądnej cenowo dostawy door to door.

Paczki z Irlandii do Polski oraz przesyłki Polska-Irlandia dostarczamy w ciągu 4-6 dni roboczych.

Irlandia - Belgia

    Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 40kg *
Irlandia Belgia EUR 33 39 50 65
  dostawa 3-4 dni robocze **  

Irlandia - Dania

Skąd Dokąd Waluta do 5 kg do 15 kg do 30 kg do 40 kg
Irlandia Dania EUR 33 39 50 65

Irlandia - Niemcy

Skąd Dokąd Waluta do 5 kg do 15 kg do 30 kg do 40 kg
Irlandia Niemcy EUR 33 39 50 65

Irlandia - paczki krajowe

Skąd Dokąd Waluta 1 paczka 2-3 paczki 4 i wiecej paczek  
do 30kg w paczce do 30kg w paczce do 30kg w paczce  
Irlandia Irlandia EUR 19/szt 17/szt 16/szt
 

Irlandia - Słowacja

Skąd Dokąd Waluta do 5 kg do 15 kg do 30 kg do 40 kg
Irlandia Słowacja EUR 33 39 50 65

Irlandia - UK Anglia i Walia

Paczki do UK i Irlandii

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 40kg *
Irlandia UK Strefa 3 GBP 19 22 30 39
UK Strefa 3 Irlandia GBP 19 22 30 39
Strefa 3 - Szkocja + Irlandia Północna                 dostawa 2-3 dni robocze od nadania **
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Zjednoczone Królestwo Brytyjskie to terytorium gościnne dla Polaków. To właśnie na jego terenie mieszka najliczniejsza Polonia w Europie, licząca ponad 850 tys. naszych rodaków. Polacy osiedlili się w wielu miastach Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej, a najwięcej jest ich w Londynie, Manchesterze, Birmingham, Bradford, Edynburgu, Glasgow, Ulsterze oraz Cardiff. Wiele firm z Polski oraz brytyjskich przedsiębiorstw współpracuje ze sobą lub prowadzi wymianę handlową – na terenie obu krajów mieszczą się m.in. przedstawicielstwa różnego typu spółek. W Polsce znajduje się m.in. wiele sieciowych sklepów, które maja swoje centrale w Wielkiej Brytanii.

MaxKurier obsługuje wszystkie regiony Zjednoczonego Królestwa dostarczając paczki do UK na całym jego obszarze. Wozimy zarówno paczki do Irlandii Północnej - najmniejszego z czterech podmiotów administracyjno-ustrojowych UK, jak i do Anglii, Szkocji, Walii, które jesteśmy w stanie dostarczyć  już w 3 dni robocze od dnia nadania.

Irlandia - UK Londyn i okolice

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 40kg *
Irlandia UK Strefa 1 GBP 19 22 30 39
UK Strefa 1 Irlandia GBP 19 22 30 39
Strefa 1 - Londyn i okolice M25              dostawa 2-3 dni robocze od nadania **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Rower GBP 45
Komputer/ Laptop GBP 35
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Irlandia - UK Szkocja i Irlandia Pn

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 40kg *
Irlandia UK Strefa 3 GBP 19 22 30 39
UK Strefa 3 Irlandia GBP 19 22 30 39
Strefa 3 - Szkocja + Irlandia Północna                 dostawa 2-3 dni robocze od nadania **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Rower GBP 45
Komputer/ Laptop GBP 35
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Irlandia - Włochy

Skąd Dokąd Waluta do 5 kg do 15 kg do 30 kg do 40 kg
Irlandia Włochy EUR 35 40 55 65

Niemcy - Irlandia

Skąd Dokąd Waluta do 5 kg do 15 kg do 30 kg do 40 kg
Niemcy Irlandia EUR 33 39 50 65
 

Niemcy - Polska

Paczki Niemcy - Polska

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg* Do 40kg*
Niemcy Polska EUR  44 EUR  47 EUR
dostawa 2-3 dni robocze **
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Dzięki rozwojowi infrastruktury pomiędzy Polską a Niemcami od kilku lat odbywa się wzmożony ruch. Autostrada z Warszawy do Berlina pozwala znacznie szybciej niż jeszcze kilka lat temu dotrzeć ze stolicy Polski nie tylko do Berlina, ale również w dużo odleglejsze zakątki naszego zachodniego sąsiada.

 

Na terytorium Niemiec mieszka obecnie ok. 2 mln osób, które mają powiązania z Polską – obywatelstwo lub pochodzenie. Wielu z naszych rodaków nie przebywa tam na stałe, ale wyjeżdża do pracy na krótszy lub dłuższy pobyt, głównie w celach zarobkowych. Wiele firm niemieckich ma w Polsce swoje przedstawicielstwa; również polskie przedsiębiorstwa prowadzą działalność za naszą zachodnią granicą. Paczki do Niemiec często wysyłane są do sezonowych emigrantów, którzy w przesyłkach zwrotnych przekazują pakunki dla swoich bliskich. Max Kurier dostarcza również przesyłki firmowe – dokumenty oraz paczki. Relatywnie niewielka odległość pomiędzy naszymi krajami sprawia, że kurier do Niemiec dociera w 2-3 dni robocze dostarczając przesyłkę w różne, nawet odległe miejsca. Podobnie jest z sytuacją, gdy pracownik firmy MaxKurier ma doręczyć paczki z Niemiec do Polski. Paczki Polska-Niemcy odbieramy kilka razy w tygodniu po uprzednim zgłoszeniu dokonanym przez Klienta za pośrednictwem formularza na stronie www.

Choć Niemcy posługują się zupełnie innym językiem niż Polacy, bariera językowa nie jest kwestią nie do przejścia. W czasach globalnego korzystania z języka angielskiego zarówno handel międzynarodowy, jak i przeprowadzki poza granice Ojczyzny nie są już rzadkością. Nieraz całe pokolenia decydują się na taki wyjazd za Odrę. Dlatego coraz częściej nadajemy do Niemiec paczki z prezentami, przesyłki handlowe czy dokumenty dla rozmaitych firm i spółek.

Jaka może być cena nadania takiej paczki? Polska, Niemcy, Czechy i pozostałe sąsiadujące ze sobą kraje mają zwykle nieco korzystniejsze ceny niż w przypadku wysyłki poza granice Unii Europejskiej. Cena zależy jednak od wagi i gabarytów naszej paczki. Do Niemiec może dotrzeć w przeciągu 2 – 3 dni roboczych. Paczki z Niemiec do Polski również znajdą się u nas w takim czasie. Jeśli zależy nam na czasie, najlepszym rozwiązaniem będzie kurier. Do Niemiec dojechać można jeszcze w dzień nadania, jednak bezpieczniej jest doliczyć czas na przetworzenie zamówienia.

Każdy klient chciałby, by do jego rąk trafiły nieuszkodzone paczki – Niemcy nie różnią się pod tym względem od Polaków. Dlatego należy korzystać z usług doświadczonych firm kurierskich z dobrymi opiniami od zadowolonych klientów. Jeśli na forach internetowych pojawiają się negatywne komentarze o jakości obsługi oraz stanie doręczonych przesyłek, warto zastanowić się, czy na pewno powierzymy nasze cenne przedmioty lub ważne dokumenty właśnie tej firmie.

Przed nadaniem naszej paczki sprawdźmy jednak, czy samo opakowanie nie jest uszkodzone, czy odpowiednio oznaczyliśmy produkty szklane i inne delikatne przesyłki oraz czy samo opakowanie wytrzyma trudy transportu. Na szczęście usługa door to door jest obecnie niemal standardem – dzięki niej możemy umówić się z kurierem na nadanie paczki we własnym domu oraz zyskujemy pewność, że odbiorca również nie będzie miał problemów z odbiorem. To duża oszczędność czasu oraz wygoda, zwłaszcza dla osób pracujących lub pozostających na co dzień w domu.

Polska - Austria

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta 30kg *  
Austria Polska EUR 55  
Polska Austria EUR 55  
dostawa 2-3 dni robocze ** ​
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Polska - Belgia

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  * Do 40kg*
Polska Belgia EUR 70 48,9
dostawa 3-4 dni robocze **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Polska - Dania

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta 30kg * Do 40kg*
Polska Dania EUR 35 70
dostawa 3-4 dni roboczych **  
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Rower EUR 39
Komputer/ Laptop EUR 35
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Polska - Francja

Kurier Polska - Francja

Paczki standardowe * dostawa 3-4 dni roboczych **
Skąd Dokąd Waluta 30kg * Do 40kg*
Polska Francja EUR 55 70
Francja Polska EUR 55 70
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Polska emigracja we Francji ma długoletnią tradycję, dlatego dziś wciąż chętnie nasi rodacy odwiedzają ten od wieków przychylny nam kraj. W czasach historycznej i politycznej zawieruchy gościł i wielkich naszego narodu, i zwykłych ludzi przybywających na emigrację zarobkową. Już wtedy rodziny wysyłały robotnikom paczki do Francji, w których, jak można przypuszczać, znajdowały się skromne dary. Dziś Polonia francuska to ok. 1 mln osób, które deklarują swoje związki z ojczyzną przodków.

Jeśli zdecydowaliście się, że Państwa przesyłkę ma dostarczyć nasz kurier, Polska-Francja jest natomiast trasą, na której mamy przemieścić przesyłkę firmową lub prywatną, zrobimy to w ciągu 3-4 dni roboczych. W ramach naszej oferty z paczka z Polski lub po odbiór paczki zagranicznej wysyłany jest kurier do Francji, na którego ręce będziecie Państwo mogli przekazać przesyłkę. Ta z kolei zostanie przekazana bezpośrednio pod wskazany adres.

Wysyłając przesyłkę na terenie Polski możemy spodziewać się doręczenia nawet następnego dnia roboczego. W przypadku jednak wysyłki do innych krajów czas ten wydłuża się z powodu odległości – to zrozumiałe. Jeśli posiadamy rodzinę lub przyjaciół na terenie Francji, taka podróż będzie naprawdę spora.

Jaką trasę musi zatem przebyć nasza paczka i kurier? Polska – Francja to spora odległość, więc po drodze paczka zahacza o wiele krajów europejskich. Na co dzień nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, jak wiele zwiedziły nasze paczki do Francji. Począwszy od polskich miast, poprzez Czechy, Słowację, Węgry, Słowenię i Włochy – wszystko w zależności od tego, jaką trasę wybrał kurier. Do Francji można bowiem dostać się także przez Belgię i Holandię; w obu przypadkach jest to naprawdę długa droga. Podczas niej nasza paczka napotyka rozmaite osoby oraz środki transportu. Kto wie, może odpocznie na chwilę w pobliżu Wieży Eiffla lub w siedzibie firmy tuż nad Sekwaną?

Niezależnie jednak od przebytej odległości możemy liczyć na jej dostarczenie pod same drzwi odbiorcy. Miarą jakości firmy transportowej jest nie tylko czas dostarczenia. Drugim ważnym czynnikiem jest także cena – blisko 1500 kilometrów do przebycia będzie wiązało się z koniecznością poniesienia wyższych kosztów niż przy wysyłce chociażby z Wrocławia do Lublina. Mimo to warto, bowiem koszt przesyłki często nie ma znaczenia w porównaniu z radością, jaką daje otrzymanie przesyłki od najbliższych. Z tą radością wiąże się także trzecia, wcale nie najmniej ważna kwestia: stan paczki.

Polska - Irlandia

Paczki Irlandia - Polska

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 40kg *
Polska Irlandia EUR 27 29 39 45
 Irlandia Polska  EUR 27 29 39 45
  dostawa 4-6 dni roboczych **
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Rower EUR 39
Komputer stacjonarny PC EUR  35
Laptop EUR 29
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

W południowej części Irlandii oddalonej od Polski o ok. 2300 km mieszka około 130 tys. Polaków, którzy stanowią największą grupę imigrancką na Szmaragdowej Wyspie. Niemal każdego dnia odbieramy przesyłki z kategorii paczki Polska-Irlandia. Równie często przyjmowane przez nas zlecenia obejmują wędrujące w drugą stronę paczki. Irlandia-Polska to trasa, którą nasi kurierzy przemierzają kilka razy w tygodniu. Firma MaxKurier wozi przesyłki w różne lokalizacje na terenie Polski i kraju świętego Patryka gwarantując dostawy w ciągu 4-6 dni roboczych

Jeśli planujecie Państwo wysyłkę i zdecydowaliście, że powinien dostarczyć ją nasz kurier, Polska-Irlandia lub Irlandia-Polska to trasy, które ma pokonać bezpiecznie Wasza paczka prywatna lub firmowa – trafiliście pod najwłaściwszy adres. MaxKurier to gwarancja rozsądnej cenowo dostawy door to door.

Polska - Londyn i okolice

 
Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg * Do 40kg *
UK Polska GBP  37 39
Polska UK GBP  37 39
 
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Jednym z najliczniej zamieszkanych przez Polaków miast Wielkiej Brytanii jest stolica tego kraju oddalona od Warszawy o ok. 1200 km – Londyn. Szacuje się, że mieszka tu, pracuje czy uczy się ok. 200 tys. Polaków. Znaczna większość przebywa tu od niedawna, głównie za sprawą otwarcia granic w ramach Unii Europejskiej.

Niemal każdego dnia przyjmujemy zlecenia na paczki z Anglii do Polski, których odbiór odbywa się na terenie Londynu lub w jego okolicach. Czas, jaki zajmuje nam dostarczenie takiej przesyłki ze stolicy Wielkiej Brytanii do Polski lub z powrotem, to ok. 3-5 dni roboczych od nadania.

Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonej firmy, która bezpiecznie i niedrogo dowiezie za granicę przygotowane dla kontrahentów, bliskich czy przyjaciół paczki, Londyn jest zaś destynacją, w którą przesyłka ma zostać dostarczona, MaxKurier to najlepszy wybór.

Polska - Holandia

Paczki standardowe * Promocja - nowe niższe ceny  
Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg * Do 40kg *
Polska Holandia EUR  60 45 65 48.99
Holandia Polska EUR  60 45 65 48.99
dostawa 2-4 dni robocze **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Polska - Szwecja

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta 30kg * Do 40kg*
Polska Szwecja EUR 42 75

dostawa 3-5 dni roboczych **

Polska - Niemcy

Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg* Do 40kg*
Polska Niemcy EUR  44 47
dostawa 2-3 dni robocze **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Polska - UK Anglia, Walia, Szkocja

Paczki i przesyłki kurierskie Polska-Anglia

 
Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg * Do 40kg *
UK Polska GBP  37 39
Polska UK GBP  37 39
         dostawa 3-5 dni roboczych od nadania **
 
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Wielu Polaków przebywających na emigracji na Wyspach Brytyjskich ma swoich bliskich w kraju. Tak częste, jak by sobie życzono kontakty osobiste pomiędzy członkami rodziny czy przyjaciółmi mieszkającymi w odległych od siebie częściach Europy nie są możliwe, dlatego odbywają się za pośrednictwem telefonów, e-maili, łączności wideo. Kiedy jednak chcemy przekazać coś więcej niż słowa, decydujemy się na wysyłkę paczki. Polska-Anglia to trasa, na której przesyłki są wożone za naszym pośrednictwem niemal każdego dnia. Wozimy paczki i dokumenty wysyłane przez firmy oraz przesyłki do osób prywatnych. Zdarza się, że kiedy dotrą one na miejsce przekazanie jej odbiorcy to nie ostatnia rzecz, którą ma do zrobienia nasz kurier. Anglia-Polska to jak się okazuje równie popularny kierunek, w którym wędrują odbierane przez nas przesyłki.

Przesyłki kurierskie i paczki na trasie Polska-Anglia docierają do celu szybciej niż myślisz!

Przesyłki kurierskie Polska-Anglia wozimy do wielu regionów Wielkiej Brytanii, w tym do Anglii i Walii. Zgłoszoną przez Państwa przesyłkę odbiera osobiście spod wskazanego w formularzu zgłoszeniowym adresu wysłany przez nas kurier. Polska-Anglia jest trasą, na której kierowcy kursują przynajmniej kilka razy w tygodniu, dlatego Państwa przesyłka dotrze na miejsce - dokładnie tam, gdzie wskażecie - już nawet w 3, a maksymalnie w 5 dni roboczych.

Wysyłka paczki za granicę to często duży wydatek i stres zarówno dla wysyłającego, jak i odbiorcy. Korzystając z usług dostawcy pocztowego często możemy się przekonać, że nasze paczki giną, wracają do nadawcy lub pojawiają się u odbiorcy w dość opłakanym stanie. W wielu sytuacjach chcemy jednak przekazać rozmaite przedmioty wysyłając chociażby paczki do Anglii. Warto zdecydować się wówczas na usługi zaufanej firmy kurierskiej. Zyskujemy wówczas gwarancję jakości obsługi oraz korzystnej ceny.

Jaką drogę przebywa w takim razie nasza paczka? Polska – Anglia to częsta trasa wysyłki. Wiele osób wyjeżdża bowiem do pracy, podczas gdy ich bliscy nadal mieszkają w Polsce. Dlatego jednym z najpopularniejszych sposobów wysyłki prezentów jest paczka do Anglii. W ten sposób możemy przekazać zarówno ważne przedmioty i dokumenty, jak i zabawki oraz słodycze. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest kurier – Anglia posiada dobrze rozwiniętą sieć dostaw.

Jeśli nie chcemy kłopotać się nadawaniem i odbiorem przesyłki, pomocny jest kurier. Polska, Anglia oraz wiele innych krajów oferuje usługę door to door. Pracownik firmy kurierskiej odbierze od nas paczkę, przekaże dalej do firmy, a do drzwi odbiorcy zastuka lokalny kurier. Anglia – Polska to dość długa trasa, dlatego należy liczyć się z pewnymi opóźnieniami. Aby je zmniejszyć, powinniśmy korzystać z usług renomowanych firm. Dotyczy to również jakości usługi, zwłaszcza w przypadku cennych przedmiotów.

Dzięki kurierom mamy możliwość sprawdzenia stanu paczki w czasie dostarczania. Jakiekolwiek uszkodzenia czy nieprawidłowości należy zgłaszać na bieżąco. Unikniemy w ten sposób sytuacji, w której cenny przedmiot został uszkodzony w transporcie z powodu winy przewoźnika, a my nie odzyskamy odszkodowania. Jeśli chodzi o cenę wysłania paczki, Anglia jest niestety droższa niż miasta na terenie Polski. Jednak najlepsze firmy kurierskie doceniają swoich klientów oraz uwzględniają ich potrzeby. Dzięki temu nawet wysyłka paczki za granicę nie musi być droga.

Przesyłki Polska-Anglia dostarczane przez firmę MaxKurier to oferta, która należy do najbardziej atrakcyjnych  i przejrzystych na rynku. Oferujemy tanie przesyłki do Anglii i wielu innych regionów Zjednoczonego Królestwa. Nasze ceny nie zawierają ukrytych kosztów i łatwo je wyliczyć na podstawie zamieszczonego na stronie www wzoru.

Polska - UK Irlandia Północna

 
Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg   Do 40kg *
UK Strefa 3 Polska GBP    37 39
Polska UK Strefa 3 GBP  37 39
 Strefa 3 -  Irlandia Północna                   dostawa 3-6 dni roboczych od nadania **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Polska - Włochy

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta 30kg * Do 40kg*
Polska Włochy EUR 42 80
Włochy Polska EUR 55 80
dostawa 3-5 dni roboczych **  
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Rower EUR 45
Komputer/ Laptop EUR  39
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Włochy - Irlandia

Skąd Dokąd Waluta do 5 kg do 15 kg do 30 kg do 40 kg
Włochy Irlandia EUR 35 40 55 65

Szwecja - Polska

Szybkie paczki do Szwecji!

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta 30kg * Do 40kg*
Szwecja Polska EUR 42 75

dostawa 3-5 dni roboczych **

Polacy mieszkający w Szwecji często podkreślają prospołeczny charakter tego skandynawskiego państwa i chwalą tamtejsze warunki do życia, pracy oraz wychowywania dzieci. Być może dlatego na terenie kraju, z którego pochodzą najsłynniejsze postaci książkowe – Pippi, Emil czy Britta, Anna, Lasse i Bosse – żyje aż 100 tys. polskich emigrantów, którzy osiedlili się tu na stałe lub przyjechali, by podjąć dobrze płatna pracę.

Odległość między stolica Szwecji, Sztokholmem a Warszawą to ponad 1600 km. MaxKurier świadczy usługę, w ramach której dostarcza paczki do Szwecji – zarówno te firmowe, jak i prywatne - oraz odbiera je z obszaru tego kraju i dostarcza do Polski.

W obecnych czasach mówimy, że Ziemia stała się wielką globalną wioską – z całą pewnością takie zjawisko możemy zaobserwować podczas przeprowadzek do innego kraju, a często również na inny kontynent. Świat stoi przed nami otworem, dlatego wiele osób decyduje się na wyjazd na stałe za granicę. Z najbliższymi kontaktują się telefonicznie lub przez Internet – co jednak z rozmaitymi przedmiotami? Prezenty, dodatkowe ubrania, pozostawione wcześniej sprzęty: wszystko to wymaga skutecznego sposobu wysyłki.

Niestety, paczki do Szwecji wysyłane za pośrednictwem poczty to dosyć drogie i czasochłonne rozwiązanie. Aby nasze przesyłki przekroczyły jak najszybciej Morze Bałtyckie, powinniśmy zdecydować się na usługi kurierskie. W ten sposób czas doręczenia skraca się do kilku dni! Najszybciej znajdują się one oczywiście w większych szwedzkich miastach, jednak sprawny system sortowania sprawia, że bardzo szybko pojawia się u odbiorcy.

Przy nadawaniu paczki do Szwecji zadbajmy o odpowiednie opakowanie – bez niego nie możemy wymagać dostarczenia przesyłki w stanie nienaruszonym. W zależności od wagi i gabarytów cena będzie się różniła – to zrozumiałe, że ciężka paczka z książkami będzie droższa od koperty z dokumentami. Wysyłając przesyłki firmowe lub regularne paczki warto dopytać się o warunki współpracy i możliwość uzyskania rabatów dla stałych klientów.

Nadając przesyłkę otrzymamy list przewozowy – należy koniecznie zachować go jako potwierdzenie nadania. Dzięki temu mamy możliwość sprawdzenia statusu naszej przesyłki. Decydując się na wysyłkę paczki do Szwecji powinniśmy liczyć się też z możliwością zwrotu przesyłki do nadawcy: do Szwecji nie możemy wysyłać broni, alkoholu, narkotyków, zwierząt oraz wszelkich środków chemicznych i leków. Warto zapoznać się wcześniej ze szczegółowymi wytycznymi firmy kurierskiej, by nie być narażonym na przykre niespodzianki. Kiedy już nasza paczka znajduje się bezpiecznie w rękach kuriera możemy wyobrazić sobie, jak daleką drogę ma do przebycia oraz jak ucieszy się z jej otrzymania adresat.

Wybierając naszą firmę jako pośrednika, który ma za zadanie dostarczyć z siedziby Państwa firmy lub spod drzwi Waszego domu paczki do Szwecji, otrzymujecie Państwo wysoką jakość za przystępną cenę.

Słowacja - Irlandia

Skąd Dokąd Waluta do 5 kg do 15 kg do 30 kg do 40 kg
Słowacja Irlandia EUR 33 39 50 65

UK Anglia Walia i Szkocja - Irlandia

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  * Do 30kg * Do 40kg *
Irlandia UK Strefa 2 GBP 29 39
UK Strefa 2 Irlandia GBP 29 39
dostawa 2-3 dni robocze od nadania **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

UK Anglia Walia i Szkocja - Polska

Ekspresowe paczki i przesyłki do Polski!

 
Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  Do 30 kg Do 40kg *
UK Polska GBP    37 39
Polska UK GBP    37 39
dostawa 3-5 dni roboczych od nadania **
Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot
Wielka Brytania to terytorium licznie zamieszkane przez Polaków. Na terenie UK mieszka najliczniejsza Polonia w Europie, licząca ponad 850 tys. naszych rodaków. Polski język słychać w wielu miejscach – nasi rodacy osiedlili się w wielu miastach Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. Paczki do Polski są nadawane z terenu Wielkiej Brytanii każdego dnia i w dużych ilościach. To nie tylko wysyłka przemysłowa, lecz także liczne drobniejsze pakunki przesyłane przez mieszkających na Wyspach Polaków do swoich bliskich. Przesyłki do Polski zlecane firmie MaxKurier są odbierane kilka razy w tygodniu. Odbieramy je bezpośrednio od zleceniodawcy i dostarczamy do rąk własnych odbiorcy w ciągu 3-5 dni roboczych. Wybierając naszą firmę jako pośrednika, który ma za zadanie dostarczyć z obszaru całej Wielkiej Brytanii paczki do Polski, otrzymujecie Państwo wysoką jakość za przystępną cenę.

UK Irlandia Północna - Irlandia

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta Do 30kg * Do 40kg *
Irlandia UK Strefa 3 GBP 30 39
UK Strefa 3 Irlandia GBP 30 39
Strefa 3 - Szkocja + Irlandia Północna                 dostawa 2-3 dni robocze od nadania **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

UK Irlandia Północna - Polska

 
Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg Do 40kg *
UK Strefa 3 Polska GBP     37 39
Polska UK Strefa 3 GBP  37 39
Irlandia Północna                   dostawa 4-6 dni roboczych od nadania **
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Włochy - Polska

Paczki standardowe *
Skąd Dokąd Waluta Do 40kg*
Włochy Polska EUR 80
Polska Włochy EUR 80
dostawa 3-5 dni roboczych **  
Inne przesyłki Waluta
Nie transportujemy telewizorów
Rower EUR 50
Komputer/ Laptop EUR  50
Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Gdy zamierzamy nadać przesyłki zagraniczne, cennik jest jednym z pierwszych elementów, na który zwracamy uwagę. Chcemy wiedzieć, jaką kwotę będziemy musieli zapłacić za przygotowany przez nas pakunek. Zdarza się, że niektóre firmy zajmujące się transportem przesyłek ustanawiają skomplikowany dla niewprawionej osoby przelicznik miar i wag przesyłek, który nie ułatwia wyliczenia i ustalenia ostatecznej ceny. W firmie MaxKurier stosujemy bardzo prosty i zrozumiały obejmujący standardowe przesyłki zagraniczne cennik. Jeśli paczka wpisuje się w parametry standardowej, cena będzie zgodna z podaną na stronie internetowej. Przesyłki większe lub cięższe również z łatwością wycenicie Państwo kontaktując się z naszym biurem telefonicznie lub mailowo.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach – określonych na stronie „Jak Pakować”.
**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Odbiór przesyłek następuje po zaksięgowaniu opłaty za transport.

 

Copyright 2010 - 2015 MAXKURIER.pl all rights Reserved.

ładowanie
Jesteśmy na Facebook