Holandia – Polska

Przesyłki kurierskie i paczki do Holandii

Paczki standardowe *

Promocja – nowe ceny

SkądDokądWaluta Do 30kg *Do 40kg *
PolskaHolandiaEUR  60 45 65 48,99
HolandiaPolskaEUR  60 45 65 48,99

dostawa 2-4 dni robocze **

Inne przesyłkiWalutaCena
Nie transportujemy telewizorów

Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Amsterdam i Warszawa – stolice Holandii i Polski – są oddalone od siebie o około 1300 km. Według danych z różnych źródeł, w tym Holenderskiego Urzędu Statystycznego (CBS), naszych rodaków na terenie kraju tulipanów może być nawet ponad 180 tys.

Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, Nowy Jork… Paczki wędrują po całym świecie. Coraz więcej osób decyduje się na podjęcie stałej pracy za granicą, pozostawiając jednocześnie rodzinę w kraju. Sporadyczne wizyty i kontakt przez Internet sprawiają, że dla wielu są to naprawdę ciężkie chwile. Możemy osłodzić je poprzez wysyłkę paczki z prezentem, ubraniami czy pozostawionymi drobiazgami. W jaki sposób nadać taką przesyłkę? To naprawdę bardzo proste! W krajach członkowskich Unii Europejskiej paczki nie muszą przechodzić przez urząd celny, dlatego cała procedura jest ułatwiona. Jeśli chodzi o paczki do Holandii, ceny będą różniły się w zależności od ciężaru paczki. Zaczynają się od 20 euro. Dlatego jest to rozwiązanie o wiele wygodniejsze niż przekazywanie przedmiotów osobom jadącym do Holandii czy korzystanie z tradycyjnych usług pocztowych.

Paczkę należy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć znajdujące się w środku przedmioty. Przed nadaniem warto zapoznać się z dokładnymi wytycznymi odnośnie wagi i gabarytów. Przepisy unijne regulują także zawartość paczek – nie należy wysyłać broni, niebezpiecznych substancji, problemem może być także wysyłka leków czy niezwykle cennych dzieł sztuki. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z pracownikiem firmy kurierskiej. Po nadaniu przesyłką zajmie się sprawdzony i odpowiedzialny kurier. Do Holandii może dojechać w przeciągu 2 – 4 dni! To naprawdę niezłe tempo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że pomiędzy Polską a Holandią mamy odległość ok. 1300 km.

Po drodze paczkę może spotkać wiele przygód, ale skorzystanie z usług sprawdzonej firmy kurierskiej to gwarancja, że dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Jeśli chcemy przy okazji zadbać o wygodę odbiorcy naszej przesyłki, warto zdecydować się na usługę door-to-door. Nazwę możemy traktować dosłownie – po prostu paczka zostanie dostarczona do naszych bliskich lub znajomych pod same drzwi mieszkania, niezależnie od tego, czy mieszkają na drugim, czy dziesiątym piętrze. To bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie w przypadku cięższych lub większych przesyłek.


Dostarczamy zarówno paczki do Holandii, jak również odbiera je z terytorium tego kraju, by przywieźć je do Polski. Jeśli jesteście Państwo mieszkańcem któregoś z miast leżących na terenie Holandii i zamierzacie przekazać rodzinie lub przyjaciołom przesyłkę lub chcecie wysłać z Polski do firmy, z którą współpracujecie lub do swoich bliskich mieszkających w tym kraju  paczkę, skorzystajcie z usługi, jaką wykonuje sprawdzony kurier do Holandii. Kurier dostarczy przygotowane przez Was pakunki w trybie „drzwi do drzwi” w ciągu 2-4 dni roboczych.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach – określonych na stronie „Jak Pakować” 

**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Przy nadaniu paczek z Polski i Irlandii zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 18:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Przy nadaniu paczek z innych krajów zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 15:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.