Irlandia – UK Anglia i Walia

Paczki do UK i Irlandii

Paczki standardowe *

Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 40kg *
Irlandia UK Strefa 3 GBP 19 22 30 39
UK Strefa 3 Irlandia GBP 19 22 30 39

Strefa 3 – Szkocja + Irlandia Północna                 dostawa 2-3 dni robocze od nadania **

Inne przesyłki Waluta Cena
Telewizor/ Monitor do 32” GBP 45
Telewizor/ Monitor ponad  32” GBP 50
Rower GBP 45
Komputer/ Laptop GBP 35

Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Zjednoczone Królestwo Brytyjskie to terytorium gościnne dla Polaków. To właśnie na jego terenie mieszka najliczniejsza Polonia w Europie, licząca ponad 850 tys. naszych rodaków. Polacy osiedlili się w wielu miastach Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej, a najwięcej jest ich w Londynie, Manchesterze, Birmingham, Bradford, Edynburgu, Glasgow, Ulsterze oraz Cardiff. Wiele firm z Polski oraz brytyjskich przedsiębiorstw współpracuje ze sobą lub prowadzi wymianę handlową – na terenie obu krajów mieszczą się m.in. przedstawicielstwa różnego typu spółek. W Polsce znajduje się m.in. wiele sieciowych sklepów, które maja swoje centrale w Wielkiej Brytanii.

MaxKurier obsługuje wszystkie regiony Zjednoczonego Królestwa dostarczając paczki do UK na całym jego obszarze. Wozimy zarówno paczki do Irlandii Północnej – najmniejszego z czterech podmiotów administracyjno-ustrojowych UK, jak i do Anglii, Szkocji, Walii, które jesteśmy w stanie dostarczyć  już w 3 dni robocze od dnia nadania.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach - określonych na stronie "Jak Pakować" 

**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Przy nadaniu paczek z Polski i Irlandii zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 18:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Przy nadaniu paczek z innych krajów zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 15:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Copyright 2010 - 2015 MAXKURIER.pl all rights Reserved.

ładowanie
Jesteśmy na Facebook