Niemcy – Polska

Paczki Niemcy – Polska

Paczki standardowe *

Skąd Dokąd Waluta  Do 30kg* Do 40kg*
Niemcy Polska EUR  44 EUR  47 EUR

dostawa 2-3 dni robocze **

Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów

Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot


Dzięki rozwojowi infrastruktury pomiędzy Polską a Niemcami od kilku lat odbywa się wzmożony ruch. Autostrada z Warszawy do Berlina pozwala znacznie szybciej niż jeszcze kilka lat temu dotrzeć ze stolicy Polski nie tylko do Berlina, ale również w dużo odleglejsze zakątki naszego zachodniego sąsiada.

 

Na terytorium Niemiec mieszka obecnie ok. 2 mln osób, które mają powiązania z Polską – obywatelstwo lub pochodzenie. Wielu z naszych rodaków nie przebywa tam na stałe, ale wyjeżdża do pracy na krótszy lub dłuższy pobyt, głównie w celach zarobkowych. Wiele firm niemieckich ma w Polsce swoje przedstawicielstwa; również polskie przedsiębiorstwa prowadzą działalność za naszą zachodnią granicą. Paczki do Niemiec często wysyłane są do sezonowych emigrantów, którzy w przesyłkach zwrotnych przekazują pakunki dla swoich bliskich. Max Kurier dostarcza również przesyłki firmowe – dokumenty oraz paczki. Relatywnie niewielka odległość pomiędzy naszymi krajami sprawia, że kurier do Niemiec dociera w 2-3 dni robocze dostarczając przesyłkę w różne, nawet odległe miejsca. Podobnie jest z sytuacją, gdy pracownik firmy MaxKurier ma doręczyć paczki z Niemiec do Polski.
Paczki Polska-Niemcy odbieramy kilka razy w tygodniu po uprzednim zgłoszeniu dokonanym przez Klienta za pośrednictwem formularza na stronie www.

Choć Niemcy posługują się zupełnie innym językiem niż Polacy, bariera językowa nie jest kwestią nie do przejścia. W czasach globalnego korzystania z języka angielskiego zarówno handel międzynarodowy, jak i przeprowadzki poza granice Ojczyzny nie są już rzadkością. Nieraz całe pokolenia decydują się na taki wyjazd za Odrę. Dlatego coraz częściej nadajemy do Niemiec paczki z prezentami, przesyłki handlowe czy dokumenty dla rozmaitych firm i spółek.

Jaka może być cena nadania takiej paczki? Polska, Niemcy, Czechy i pozostałe sąsiadujące ze sobą kraje mają zwykle nieco korzystniejsze ceny niż w przypadku wysyłki poza granice Unii Europejskiej. Cena zależy jednak od wagi i gabarytów naszej paczki. Do Niemiec może dotrzeć w przeciągu 2 – 3 dni roboczych. Paczki z Niemiec do Polski również znajdą się u nas w takim czasie. Jeśli zależy nam na czasie, najlepszym rozwiązaniem będzie kurier. Do Niemiec dojechać można jeszcze w dzień nadania, jednak bezpieczniej jest doliczyć czas na przetworzenie zamówienia.

Każdy klient chciałby, by do jego rąk trafiły nieuszkodzone paczki – Niemcy nie różnią się pod tym względem od Polaków. Dlatego należy korzystać z usług doświadczonych firm kurierskich z dobrymi opiniami od zadowolonych klientów. Jeśli na forach internetowych pojawiają się negatywne komentarze o jakości obsługi oraz stanie doręczonych przesyłek, warto zastanowić się, czy na pewno powierzymy nasze cenne przedmioty lub ważne dokumenty właśnie tej firmie.

Przed nadaniem naszej paczki sprawdźmy jednak, czy samo opakowanie nie jest uszkodzone, czy odpowiednio oznaczyliśmy produkty szklane i inne delikatne przesyłki oraz czy samo opakowanie wytrzyma trudy transportu. Na szczęście usługa door to door jest obecnie niemal standardem – dzięki niej możemy umówić się z kurierem na nadanie paczki we własnym domu oraz zyskujemy pewność, że odbiorca również nie będzie miał problemów z odbiorem. To duża oszczędność czasu oraz wygoda, zwłaszcza dla osób pracujących lub pozostających na co dzień w domu.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach - określonych na stronie "Jak Pakować" 

**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Przy nadaniu paczek z Polski i Irlandii zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 18:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Przy nadaniu paczek z innych krajów zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 15:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Copyright 2010 - 2015 MAXKURIER.pl all rights Reserved.

ładowanie
Jesteśmy na Facebook