Polska – UK Anglia i Walia

Paczki i przesyłki kurierskie Polska-Anglia

PROMOCJA od 08.09.2014 do odwołania – paczki od 19.99 GBP

Paczki standardowe *

Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 50kg *
UK Strefa 2 Polska GBP 22  19.99 25  19.99 32 24,99 50
Polska UK Strefa 2 GBP 22  19.99 25  19.99 32 24,99 50
Strefa 2 – Anglia poza M25 i Walia                   dostawa 3-5 dni roboczych od nadania **

 

Inne przesyłki Waluta Cena
Telewizor/ Monitor LCD/LED  do 32” GBP 44 29,99
Telewizor/ Monitor LCD/LED 32-42” GBP 4935,99
Komputer/ Laptop GBP 3429,99
Rower GBP 3935,99

Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Wielu Polaków przebywających na emigracji na Wyspach Brytyjskich ma swoich bliskich w kraju. Tak częste, jak by sobie życzono kontakty osobiste pomiędzy członkami rodziny czy przyjaciółmi mieszkającymi w odległych od siebie częściach Europy nie są możliwe, dlatego odbywają się za pośrednictwem telefonów, e-maili, łączności wideo. Kiedy jednak chcemy przekazać coś więcej niż słowa, decydujemy się na wysyłkę paczki. Polska-Anglia to trasa, na której przesyłki są wożone za naszym pośrednictwem niemal każdego dnia. Wozimy paczki i dokumenty wysyłane przez firmy oraz przesyłki do osób prywatnych. Zdarza się, że kiedy dotrą one na miejsce przekazanie jej odbiorcy to nie ostatnia rzecz, którą ma do zrobienia nasz kurier. Anglia-Polska to jak się okazuje równie popularny kierunek, w którym wędrują odbierane przez nas przesyłki.

Przesyłki kurierskie i paczki na trasie Polska-Anglia docierają do celu szybciej niż myślisz!

Przesyłki kurierskie Polska-Anglia wozimy do wielu regionów Wielkiej Brytanii, w tym do Anglii i Walii. Zgłoszoną przez Państwa przesyłkę odbiera osobiście spod wskazanego w formularzu zgłoszeniowym adresu wysłany przez nas kurier. Polska-Anglia jest trasą, na której kierowcy kursują przynajmniej kilka razy w tygodniu, dlatego Państwa przesyłka dotrze na miejsce – dokładnie tam, gdzie wskażecie – już nawet w 3, a maksymalnie w 5 dni roboczych.

Przesyłki Polska-Anglia dostarczane przez firmę MaxKurier to oferta, która należy do najbardziej atrakcyjnych  i przejrzystych na rynku. Oferujemy tanie przesyłki do Anglii i wielu innych regionów Zjednoczonego Królestwa. Nasze ceny nie zawierają ukrytych kosztów i łatwo je wyliczyć na podstawie zamieszczonego na stronie www wzoru.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach - określonych na stronie "Jak Pakować" 

**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Przy nadaniu paczek z Polski i Irlandii zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 18:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Przy nadaniu paczek z innych krajów zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 15:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Copyright 2010 - 2015 MAXKURIER.pl all rights Reserved.

ładowanie
Jesteśmy na Facebook