Szwecja – Polska

Szybkie paczki do Szwecji!

Paczki standardowe *

Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 40kg*
Szwecja Polska EUR 35 39 42 75

dostawa 3-5 dni roboczych **

Polacy mieszkający w Szwecji często podkreślają prospołeczny charakter tego skandynawskiego państwa i chwalą tamtejsze warunki do życia, pracy oraz wychowywania dzieci. Być może dlatego na terenie kraju, z którego pochodzą najsłynniejsze postaci książkowe – Pippi, Emil czy Britta, Anna, Lasse i Bosse – żyje aż 100 tys. polskich emigrantów, którzy osiedlili się tu na stałe lub przyjechali, by podjąć dobrze płatna pracę.

Odległość między stolica Szwecji, Sztokholmem a Warszawą to ponad 1600 km. MaxKurier świadczy usługę, w ramach której dostarcza paczki do Szwecji – zarówno te firmowe, jak i prywatne – oraz odbiera je z obszaru tego kraju i dostarcza do Polski.

W obecnych czasach mówimy, że Ziemia stała się wielką globalną wioską – z całą pewnością takie zjawisko możemy zaobserwować podczas przeprowadzek do innego kraju, a często również na inny kontynent. Świat stoi przed nami otworem, dlatego wiele osób decyduje się na wyjazd na stałe za granicę. Z najbliższymi kontaktują się telefonicznie lub przez Internet – co jednak z rozmaitymi przedmiotami? Prezenty, dodatkowe ubrania, pozostawione wcześniej sprzęty: wszystko to wymaga skutecznego sposobu wysyłki.

Niestety, paczki do Szwecji wysyłane za pośrednictwem poczty to dosyć drogie i czasochłonne rozwiązanie. Aby nasze przesyłki przekroczyły jak najszybciej Morze Bałtyckie, powinniśmy zdecydować się na usługi kurierskie. W ten sposób czas doręczenia skraca się do kilku dni! Najszybciej znajdują się one oczywiście w większych szwedzkich miastach, jednak sprawny system sortowania sprawia, że bardzo szybko pojawia się u odbiorcy.

Przy nadawaniu paczki do Szwecji zadbajmy o odpowiednie opakowanie – bez niego nie możemy wymagać dostarczenia przesyłki w stanie nienaruszonym. W zależności od wagi i gabarytów cena będzie się różniła – to zrozumiałe, że ciężka paczka z książkami będzie droższa od koperty z dokumentami. Wysyłając przesyłki firmowe lub regularne paczki warto dopytać się o warunki współpracy i możliwość uzyskania rabatów dla stałych klientów.

Nadając przesyłkę otrzymamy list przewozowy – należy koniecznie zachować go jako potwierdzenie nadania. Dzięki temu mamy możliwość sprawdzenia statusu naszej przesyłki. Decydując się na wysyłkę paczki do Szwecji powinniśmy liczyć się też z możliwością zwrotu przesyłki do nadawcy: do Szwecji nie możemy wysyłać broni, alkoholu, narkotyków, zwierząt oraz wszelkich środków chemicznych i leków. Warto zapoznać się wcześniej ze szczegółowymi wytycznymi firmy kurierskiej, by nie być narażonym na przykre niespodzianki. Kiedy już nasza paczka znajduje się bezpiecznie w rękach kuriera możemy wyobrazić sobie, jak daleką drogę ma do przebycia oraz jak ucieszy się z jej otrzymania adresat.

Wybierając naszą firmę jako pośrednika, który ma za zadanie dostarczyć z siedziby Państwa firmy lub spod drzwi Waszego domu paczki do Szwecji, otrzymujecie Państwo wysoką jakość za przystępną cenę.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach - określonych na stronie "Jak Pakować" 

**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Przy nadaniu paczek z Polski i Irlandii zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 18:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Przy nadaniu paczek z innych krajów zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 15:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Copyright 2010 - 2015 MAXKURIER.pl all rights Reserved.

ładowanie
Jesteśmy na Facebook