UK Anglia i Walia – Polska

Ekspresowe paczki i przesyłki do Polski!

 

Paczki standardowe *

Skąd Dokąd Waluta Do 5 kg * Do 15kg * Do 30kg * Do 40kg *
UK Strefa 2 Polska GBP  19.99  19.99  24,99 50
Polska UK Strefa 2 GBP  21.99  31.99  32.99 50

Strefa 2 – Anglia poza M25 i Walia  dostawa 3-5 dni roboczych od nadania **

Inne przesyłki Waluta Cena
Nie transportujemy telewizorów
Komputer/ Laptop GBP 39 35
Rower GBP 50 45

Paczka zawierająca tylko w/w przedmiot

Wielka Brytania to terytorium licznie zamieszkane przez Polaków. Na terenie UK mieszka najliczniejsza Polonia w Europie, licząca ponad 850 tys. naszych rodaków. Polski język słychać w wielu miejscach – nasi rodacy osiedlili się w wielu miastach Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. Paczki do Polski są nadawane z terenu Wielkiej Brytanii każdego dnia i w dużych ilościach. To nie tylko wysyłka przemysłowa, lecz także liczne drobniejsze pakunki przesyłane przez mieszkających na Wyspach Polaków do swoich bliskich.

Przesyłki do Polski zlecane firmie MaxKurier są odbierane kilka razy w tygodniu. Odbieramy je bezpośrednio od zleceniodawcy i dostarczamy do rąk własnych odbiorcy w ciągu 3-5 dni roboczych.


Wybierając naszą firmę jako pośrednika, który ma za zadanie dostarczyć z obszaru całej Wielkiej Brytanii paczki do Polski, otrzymujecie Państwo wysoką jakość za przystępną cenę.

* Opłata za jedną paczkę o standardowych wymiarach - określonych na stronie "Jak Pakować" 

**Odbiór paczek możliwy jest już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku)

Przy nadaniu paczek z Polski i Irlandii zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 18:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Przy nadaniu paczek z innych krajów zamówienia należy składać najpóźniej do godz. 15:00 (czasu polskiego), w dniu przed wysyłką.

Copyright 2010 - 2015 MAXKURIER.pl all rights Reserved.

ładowanie
Jesteśmy na Facebook